Ресторан
Уживајте во вкусната кујна и пријатна атмосфера на ресторанoт.
Катеринг за потребите на бизнис клиенти и туристи, менито е дизајниранo за да овозможи задоволување, искуство со комбинирање на различни вкусови одличниот свеж вкус и одлична служба во традиционалните и модерни средини опремени со камин, бар, кабловска телевизија, како и забава во живо.
Работно време
07:00-24:00 (Пон - Пет)
07:00-01:00 (Саб - Нед)
Свадби
Хотелот Нар ги ре-дефинира Вашите очекувања за совршена свадба, помагајки да се создаде уникатно лично, магично искуство за себе си и своите гости.

Салата за свадба е одраз на стариот стил, шарм - што ја прави една одлична позадина за вашата свадба . Релакс во нашата околина, "Меден месец" еден стан на вашата брачна ноќ , уживајки во прекрасните амбиенти.
Нашите менија содржат совршена листа на препорачани македонски вина, дизајнирани да одговараат на вашите лични вкусови. Ние сме посветени на обезбедување дека вашиот свадбен ден ќе биде блажен и романтичен.
Состаноци
Кога секој детал мора да биде совршен, можете да сметате на нашите капацитети кои ви овозможуваат продуктивен и успешен исхос од вашиот состанок.
Ако ви треба стилско и профисионално место во Македонија за следниот состанок повелете во хотел Нар.
Имаме цени и пакети коишто одговараат на вашите бизнис потреби.