SPA & WELLNESS

Изберете од различните пакети и спа третмани за да го поправите вашиот природен баланс. Одкријте ги сетилните задоволства на ароматични масла како лаванда, ylang-ylang и јасмин, кои се користат од нашите специјално обучени масажа терапевти за ослободување од стрес на телото и да ги оживее уморните мускули. Нашите соби и апартмани се проектирани и опремени да ги исполни високите очекувања и потребите на модерната бизнис и туристички патници целосно опремени со:

  • Релакс масажа
  • Анти - Целулитна масажа
  • Општа масажа на целото тело